VasavaΞεκίνησε στη δεκαετία του '90, για να γίνει γρήγορα ένα από τα επιδραστικότερα γραφεία στη διεθνή σκηνή του design. Σήμερα, αποτελείται πλέον από 17 άτομα, που δουλεύουν εσωτερικά κάθε πτυχή των εργασιών τους (από την εικονογράφηση μέχρι το animation).
"Κινητήρια δύναμη για εμάς είναι η βαρεμάρα" λένε οι άνθρωποι της Vasava και εξηγούν "είναι βαρεμέρα για το συνηθισμένο και το αναμενόμενο". www.vasava.es |